Official eBay App

5.29.0.11

3.0

2

Resmi eBay uygulaması

1.6M

Bu uygulamayı oyla

eBay popüler online açık artırma ve alışveriş sitesinin resmi bir uygulamasıdır. Resmi web sitesinde yapabildiğiniz her şeyi yapmanıza imkan sağlar. İkinci el eşyalar için arama yapabilir, açık artırmaları takip edip bildirimler alabilir ve tabii ki her çeşit eşya alıp satabilirsiniz.

Bu resmi eBay uygulamasının ara yüzü basit ve kullanımı kolaydır. Üç temel tuş göreceksiniz: Benim eBay'im, Kategoriler ve Satış Yap. İlk tuşla takip ettiğiniz tüm açık artırmalar ve ürünlerin yanı sıra hesabınızla ilgili tüm diğer bilgilere erişebilirsiniz.

Kategoriler tuşuyla neredeyse her çeşit ürün için arama yapabilirsiniz. Aradığınız şeyin adını yazarak arama yapabileceğiniz gibi, aramanızı çok detaylı kategorilerle de filtreleyebilirsiniz. Belirli bir grubun t-shirt'ünü mü arıyorsunuz? Filtrelemeye giysiler daha sonra t-shirtlerden başlayabilirsiniz.

Satış Yap menüsünden satışını yaptığınız ürünlerle ilgili resimler, tanımlar, diğer kullanıcılar tarafından takip edilen açık artırmalar gibi her şeyi yönetebilirsiniz.

eBay'in resmi uygulaması eBay servislerini belirli bir sıklıkta kullanıyorsanız sizin için çok yararlı olacaktır. eBay'de aradığınız hemen hemen her şeyi bulabilirsiniz.
Uptodown X